Rankdarbių įsigijimas

Viešoji įstaiga „Dienos centras sutrikusio intelekto asmenims“ įkurta Kuršėnuose, ir teikia dienos socialinės globos paslaugas 25 – iems asmenims, turintiems proto ir kompleksines negales. Šie asmenys, dėl savo riboto intelekto, negali dalyvauti darbo rinkoje, todėl įstaiga organizuoja įvairias kūrybines veiklas/dirbtuves, kuriose jie dirba ir taip save realizuoja. Su specialistų pagalba asmenys kuria įvairius rankdarbius iš molio, popieriaus, tekstilės, karoliukų. Rankdarbių pagaminama daug ir įvairių. Siūlome Jums įsigyti mūsų produkcijos, kuri taps tobula Kalėdinė ar kitos progos dovana Jūsų klientams, darbuotojams, partneriams ar artimiesiems. Padėdami mums, Jūs tapsite socialiai atsakinga įmone – mūsų svetainėje Jus įrašytume, kaip rėmėjus, išduotume pažymėjimą, bet svarbiausia – prisidėsite prie negalią turinčių asmenų motyvacijos kūrybiniam darbui.

Rankdarbius galite peržiūrėti ir išsirinkti meniu skiltyje „Rankdarbių katalogas“ esančiose rankdarbių kategorijose. Pasirinkę Jums patinkantį (-čius) rankdarbį (-ius), juos pridėkite „Į krepšelį“, tuomet atsiverkite krepšelį ir paspauskite mygtuką „Tęsti užsakymą“. Atsivėrusioje užsakymo formoje suveskite savo kontaktinius duomenis ir spauskite „Užsakyti“ mygtuką.
Gavę jūsų užsakymą su Jumis susisieksime nurodytais kontaktiniais duomenimis ir susitarsime dėl pardavimo, apmokėjimo ir pristatymo sąlygų.