EUROPOS JUDUMO SAVAITĖ

Admin/ 23 rugsėjo, 2022/ NAUJIENOS

Projekto „SPORTUOK, ATAKUOK – RAUMENUKĄ PAKELNOK“ įgyvendinimas įgauna pagreitį. Rugsėjo 12-16 d. paslaugų gavėjai kartu su savanoriais iš Šiaulių rajono Kuršėnų sporto mokyklos bei jų treneriais dalyvavo Europos judumo savaitės metu numatytų veiklų įgyvendinime:

  • Stalo ledo ritulio turnyre Įstaigoje. Savanoriai atvyko į Įstaigą ir kartu su paslaugų gavėjais smagiai leido laiką žaisdami stalo ledo rutulį. Visi dalyviai buvo padalinti į komandas, siekiant labiau pažinti vienas kitą. Turnyras sukėlė daug azarto, tačiau tuo pačiu atskleidė kiekvieno vidines savybes ir vertybes.
  • Krepšinio žaidime. Įstaigos paslaugų gavėjai vyko į Šiaulių rajono Stasio Anglickio progimnaziją, kurioje savanoriai ne tik teoriškai, bet ir praktiškai pamokė krepšinio žaidimo pagrindų. Vėliau savanoriai ir paslaugų gavėjai atlikinėjo įvairias estafetes su kamuoliais, kurios apjungė visus bendram komandiniam darbui ir tikslo siekimui.
  • Kiokušin karate užsiėmime. Įstaigos paslaugų gavėjai vyko į Kyokushin Karate klubo DAO patalpas. Savanoriai paslaugų gavėjus supažindino su Kiokušin karate istorija, pademonstravo pagrindinius pratimus ir kartu atliko mankštą (apšilimą).

Europos judumo savaitę vainikavo mankšta Kuršėnų dvaro teritorijoje. Įvairius makštos pratimus naudojant gimnastikos lazdas mokino atlikti parolimpietis, Europos vicečempionas Jonas Spudis. Visos įgyvendintos veiklos su savanoriais mokė teikiant pagalbą vienas kitam gauti asmeninę naudą. Džiaugiamės užsimezgusia draugyste su savanoriais ir treneriais, kurie geranoriškai įsitraukė į visas veiklas.